Afilli Aşk: Kanal D’nin Yeni Dizisi

Kanal D‘nin yeni romantik komedisi Afilli Aşk, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Arc film’in yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul ikilisi yer alacak.

İki başarılı başrole dizide; Altan Erkekli, Zeynep Tuğçe Bayat, Serkay Tütüncü, Yılmaz Kunt, Güzide Arslan, Neşe Baykent, Umutcan Ütebay gibi isimler eşlik edecekler.

Mayıs ayında çekimlerine başlanan dizi yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. Abilerinin baskısı sonucu zor bir hayat yaşayan ve sevgilisinin en yakın arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenen Ayşe karakteri, patronunun oğlu olan Kerem’e iftira atar. Dizide, bu hadiseden sonra yaşananlar anlatılacak. Dizinin Haziran ayında yayına başlaması planlanıyor.

Yeni dizi Afilli Aşk ile ilgili görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Burcu Özberk Kimdir?

Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakterini oynayan Burcu Özberk 12 Aralık 1989 yılında Eskişehir de dünyaya gelmiştir. 29 yaşındaki genç yetenek Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk dizi deneyimi Muhteşem Yüzyıl’da Hurcihan Sultan karakteri olmuştur. Buradaki performansı seyirciden tam not almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyunculuğu da yapan güzel oyuncu Badem Şekeri film serisinde rol almıştır. Son olarak Aslan Aşlem dizisinde boy göstermiştir.

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Çağlar Ertuğrul; 5 Kasım 1987 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. Koç Üniversitesi Makine bölümünden mezun olan oyuncu üniversitenin tiyatro bölümüne girerek ilk tiyatro deneyimini yaşamıştır. 3 Mota sanat Atölyesinde modern oyunculuk dersleri alan Çağlar Ertuğrul reklam filmlerinde rol almıştır. Boynu Bükükler, Kurt Seyit ve Şura, Beyaz Karanfil gibi dizilerde oynayan genç oyuncu Dağ 1 ve Dağ 2 sinema filmlerinde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. En son Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yağız karakterini canlandırmıştır.

Yılmaz Kunt Kimdir?

19 Kasım 1994 yılında Ankara da dünyaya geldi. Aslen Adanalı olan Yılmaz Kunt varlıklı bir ailenin çocuğudur. Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. 2015 yılında yapılan Best Of Turkey yarışmasında birincilik elde eden Yılmaz Kunt’ın Avrupa ve Dünya modellik yarışmalarında da birinciliği vardır. Bir süre daha modellik yapan Yılmaz daha sonra oyunculuğa atılmıştır. Sev Yeter dizisi ile dizilere giriş yapan Yılmaz Kunt, Bahtiyar Ölmez dizisinde Ömer karakterini oynamıştır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir